Здрастуйте. Наразі багато говорять про ранкове коло, немало різних розробок можна знайти. Хочу поділитись з Вами своїм баченням. Длля мене ранкове коло – це неповноцінне заняття, а лише 10-15 хвилин, які допомагають створити позитивний настрій та включитися в роботу. Знайомтеся, завантажуйте, сподіваюсь знайдете щось корисне, що полегшить Вашу роботу.
Публікації в категорії: Розробки уроків
Розробки уроків
Доброго дня, друзі. Пропоную Вам невеличке напрацювання – картки на додавання та віднімання в межах десяти на осінню тематику. Завантажуйте, роздруковуйте та користуйтесь на здоров’я.
Здрастуйте. Продовжуємо готуватись до нового навчального року, звісно, не забуваючи відпочивати, адже відпустка збігає… Пропоную ще одна своє напрацювання – розробку першого уроку у першому класі. Сподіваюсь, стане нагоді також і тим, хто проводитиме перший урок і в 2-4 класах. Знайомтесь, завантажуйте, користуйтесь.
Доброго дня, друзі. Сьогодні після тривалої перерви блог “Класна робота” відновлює свою активну роботу. Сподіваюсь, що минулі публікації були Вам корисними і цікавими, тож і надалі ви залишатиметесь моїми читачами.
Ось і настали перші дні серпня, теплі, духмяні, світлі… Та вже пішов відлік днів до кінця відпустки. Всі ми, хтось в більшій, а хтось в меншій мірі вже подумовує про те, яким буде цьогорічний перший урок. Особливо ті, хто проводитиме цього першого вересня для своїх учнів найперший у їхньому житті шкільний урок. Я теж думала про це. І, не дивлячись на всі нововведення, я все-таки вирішила провести традиційний святковий урок. Думаю, що ранкове коло, робота в групах і таке інше почнуться все-таки з другого навчального дня. Хочу поділитись кількома своїми напрацюваннями. Сьогодні це буде розробка першого уроку у першому класі на тему “Ялюблю свою країну”. Ознайомтесь з нею, можливо, Ви знайдете в ній те, що підійде і Вам. Тоді завантажуйте, беріть до портфеля. Буду рада, якщо скористаєтесь Продовжити перегляд
Пропоную Вашій увазі розробку уроку природознавства “Органи чуттів”. В ході уроку застосовуються багато методів, прийлмів та засобів навчання. Думаю, кожен вчитель знайде те, що йому і його учням найбільше підходить. Під час підготовки до даного уроку також було створено відео “Органи чуття” https://www.youtube.com/watch?v=ksCKKkS48uQ. В уроці широко впроваджені здоров’язберігаючі технології. Читайте, завантажуйте, використовуйте у своїй роботі.
Здрастуйте, після довгої перерви хочу запропонувати Вам, дорогі мої читачі, розробку уроку образотворчого мистецтва з теми “Гончарні вироби. Малювання та декорування глечика” Сподіваюсь, він стане Вам у нагоді.
Але спочатку хочу поговорити про самого глечика, бо пам’ятаю його ще з раннього дитинства, у бабусі їх було багато, кожен мав своє призначення. Отже, глечик – символ єднання Землі і Сонця, без чого неможливий хатній достаток. Бо виготовляють його з глини, що від Землі, а випалюють на вогні, що від Сонця.
Все своє життя ми звіряємо за годинником. Новонароджений малюк нічого не знає про час, але з самого початку його життя підпорядковане певним біоритмам. Завдяки дотриманню режиму дитина до року підсвідомо розрізняє час для прийняття їжі, купання, прогулянки, сну тощо.
Шановні колеги, чи не найважливішим завданням початкової школи, а отже і нашим з вами є навчання грамоти наших учнів. Діти приходять до школи з різним рівнем підготовки, має місце і таке, коли першокласники зовсім не знають букв. В будь-якому випадку ми знайомимо учнів з буквами і звуками. Думаю, буде зайвим збирати якісь методичні матеріали, а ось деякі практичні поради та засоби навчання хочу вам запропонувати – дещо з цього є власним напрацюванням, дещо – зібране з різних друкованих та електронних джерел.
Здрастуйте. Хочу запропонувати вам проект “Первоцвіти”, що є програмною складовою предмета “Природознавство”. Даний матеріал містить паспорт проекту, а також дидактичний матеріал про первоцвіти: загадки, вірші, акровірші та вправи. Знайомтесь, беріть до портфеля, використовуйте в роботі.
Календар природи залишається обов’язковим для ведення у початкових класах. Тож варто потурбуватись, щоб він був красивим і цікавим для учнів.