Здрастуйте. Хочу подарувати вам ще один маленький доробок – новорічну сценку на четверо осіб. Саме таким за чисельністю був мій попередній клас, і було складно готувати свята. Якщо таку сценку доповнити таночками, піснями, іграми, то виходить досить пристойно. Тож може комусь згодиться… Знайомтесь, користуйтеся на радість собі і дітям. 🙂
Казковий будиночок, ялинка, на якій висить годинник. Дзвенить будильник. З будиночка виходить заспаний їжачок.
Їжачок: Дорога біла стелиться І краю їй нема. Сніжок. Мете метелиця. Щось розгулялася зима. Мені у хаті теплій Солодко так спати, Та розбудив будильник, Щоб Новий рік стрічати. Треба, треба поспішати Телеграми відправляти, Щоб у нічку новорічну Бути з друзями на свято.
Звучить музика, їжачок бере телеграми і розносить їх по будиночках.
З’являється білочка.
Білочка: Що це бачу у дуплі? Телеграму хтось мені Під новий рік прислав В телеграмі написав: Поспішай, приходь на свято Новий рік разом стрічати. Ввесь з тоненьких колючок Кращий друг твій, - Їжачок. Дивно, думала, він спить. Треба, треба поспішить: Скласти ласощі в торбинку І прикраси на ялинку.
Білочка збирає торбинку і виходить. З’являється ведмедик.
Ведмедик: Хто це гупав у барліг? Я давно вже спати ліг. Надворі зима, метіль. Хто мене будити смів? Що це бачу? Телеграму Хтось мені поклав під раму. Що написано? Приходь До їжачка на свято. Будем Новий рік стрічати. От діла… Якийсь дивак І чого не спить їжак?
Звучить музика, ведмедик збирає мішок і виходить. З’являється зайчик.
Зайчик: Скоро, скоро Новий рік З ким його мені зустріти? Їжачок вже спати ліг Та й ведмедя не збудити. Білка? Та уся в турботах В неї безліч є роботи. Буду певно сам один. Хто це щось поклав на тин? Телеграма? Хто прислав, Хтось вітання написав? Їжачок уже не спить. Він у гості кличе. Вмить Подарунки я зберу І у гості поспішу.
Звучить музика. Зайчик збирає подарунки і виходить. Заходить білочка до їжачка.
Білочка: Здрастуй, друже Їжачок, Мов ялинка з колючок. Знаю, ти чекав на мене Тож тепер прийми від мене Новорічний подарунок. Тут всього цілий пакунок. Ось – горішок золотий, Ось грибочок запашний, Ще є ягоди й суниці – Все до столу нам згодиться. Їжачок: Дякую, проходь в хатину Щиро кликав на гостину. Доки всі прийдуть на свято Йдемо ялинку прикрашати.
Звучить пісня «Ялинка»
Зустрічаються в лісі зайчик і ведмедик.
Зайчик: Здрастуй, ведмедику, любий мій друже Бачити взимку тебе радий дуже. Не розумію, що з тобою Чому ти завжди спиш зимою? Ведмедик: Сплю, бо сніг і хуртовина. Це не мед і не малина. Встав уперше за ввесь вік. Щоб зустріти Новий рік. Тож іду я поспішаю, В гості їжачок чекає. Зайчик: Йду і я до їжачка Тож стежина в нас одна.
Зайчик і Ведмедик разом ідуть до Їжачка. Заходять.
Ведмедик: Ми прийшли, Їжаче-друже, Поспішали дуже-дуже Зустрічати круг ялинки Свято Новий рік. Білочка: Я старалась, поспішала. Стіл святковий накривала. Тож запрошую до столу Всю компанію чудову. Зайчик: Дещо й я приніс для вас Моркву з осені припас Капустину я садив І смачний салат зробив. Білочка: Я з грибів зварила юшку, Кинула туди петрушку. Тож смачна й духмяна дуже. Покуштуй, ведмедю-друже. Ведмедик: Твою юшку я скуштую І всіх медом почастую. Ще з суниць варення є Натуральне все, своє. Їжачок: А я теж не лінувався І до свята готувався. Із кислиць зварив для вас Український справжній квас.
Чути звук курантів.
Ведмедик: Тихо! Б’є дванадцять раз, Новий рік іде в цей час. Білочка: З Новим роком , всі звірята І дівчата, і хлоп’ята Їжачок: Щоб веселим був цей рік для нас Потанцюємо в цей час!
Виконується таночок.
Їжачок: 1. Дорога біла стелиться І краю їй нема. Сніжок. Мете метелиця. Щось розгулялася зима. Мені у хаті теплій Солодко так спати, Та розбудив будильник, Щоб Новий рік стрічати. Треба, треба поспішати Телеграми відправляти, Щоб у нічку новорічну Бути з друзями на свято. 2. Дякую, проходь в хатину Щиро кликав на гостину. Доки всі прийдуть на свято Йдемо ялинку прикрашати. 3. А я теж не лінувався І до свята готувався. Із кислиць зварив для вас Український справжній квас. 4. Щоб веселим був цей рік для нас Потанцюємо в цей час! Білочка: 1. Що це бачу у дуплі? Телеграму хтось мені Під новий рік прислав В телеграмі написав: Поспішай, приходь на свято Новий рік разом стрічати. Ввесь з тоненьких колючок Кращий друг твій, - Їжачок. Дивно, думала, він спить. Треба, треба поспішить: Скласти ласощі в торбинку І прикраси на ялинку. 2. Здрастуй, друже Їжачок, Мов ялинка з колючок. Знаю, ти чекав на мене Тож тепер прийми від мене Новорічний подарунок. Тут всього цілий пакунок. Ось – горішок золотий, Ось грибочок запашний, Ще є ягоди й суниці – Все до столу нам згодиться. 3. Я старалась, поспішала. Стіл святковий накривала. Тож запрошую до столу Всю компанію чудову. 4. Я з грибів зварила юшку, Кинула туди петрушку. Тож смачна й духмяна дуже. Покуштуй, ведмедю-друже. 5. З Новим роком , всі звірята І дівчата, і хлоп’ята Ведмедик: 1. Хто це гупав у барліг? Я давно вже спати ліг. Надворі зима, метіль. Хто мене будити смів? Що це бачу? Телеграму Хтось мені поклав під раму. Що написано? Приходь До їжачка на свято. Будем Новий рік стрічати. От діла… Якийсь дивак І чого не спить їжак? 2. Сплю, бо сніг і хуртовина. Це не мед і не малина. Встав уперше за ввесь вік. Щоб зустріти Новий рік. Тож іду я поспішаю, В гості їжачок чекає. 3. Ми прийшли, Їжаче-друже, Поспішали дуже-дуже Зустрічати круг ялинки Свято Новий рік. 4. Твою юшку я скуштую І всіх медом почастую. Ще з суниць варення є Натуральне все, своє. 5. Тихо! Б’є дванадцять раз, Новий рік іде в цей час. Зайчик: 1. Скоро, скоро Новий рік З ким його мені зустріти? Їжачок вже спати ліг Та й ведмедя не збудити. Білка? Та уся в турботах В неї безліч є роботи. Буду певно сам один. Хто це щось поклав на тин? Телеграма? Хто прислав, Хтось вітання написав? Їжачок уже не спить. Він у гості кличе. Вмить Подарунки я зберу І у гості поспішу. 2. Здрастуй, ведмедику, любий мій друже Бачити взимку тебе радий дуже. Не розумію, що з тобою Чому ти завжди спиш зимою? 3. Йду і я до їжачка Тож стежина в нас одна. 4. Дещо й я приніс для вас Моркву з осені припас Капустину я садив І смачний салат зробив.
