Здрастуйте! Думаю саме час починати підготовку до свята весни. Пропоную вам невеличкий сценарій до 8 Березня, який містить сценку. Він розрахований на невеличку групу дітей. Можна його використати і як фрагмент вашого свята. Буду рада, якщо ви ним скористаєтесь.
Звучить мелодія, виходять діти.
Любі мами, гості наші, Знов весна нас всіх зібрала, Й по секрету нам сказала, Що чарівність в ній від мами. І тому вона пригожа, Що на маму трошки схожа, Ну, а ми весну стрічаймо І матусеньку вітаймо! Сипнула зима наостанку Сніжинки свої крижані. Раніше приходять світанки, Зробилися довшими дні. І сонечко дужче пригріло - Сніжинки розтанули вмить. Надворі уже потепліло - І зимонька стала тужить. Прощається з нами, малята, Відходить в далекі краї. Тож, будемо весну стрічати - Чекати у гості її!
Виконується пісня «Пролісок»
1. Мама, матуся, як пташечка рання. Сонечко сходить, і мама встає. І, наче бджілка, з самого світання Працює рідненька, і лад настає. 2. Вона і сніданок смачненький готує. І гарні косички доньці заплітає. Ліжечко стелить, сорочку прасує, Все переробить, все мама встигає. 3. Вона, як ніхто нас уміє любити І завжди старається нам догодити. Вона завжди щедра і лагідна з нами. І дітям, звичайно, найкраще у мами. 4. Якщо ми хворієм – вона біля нас, Візьме за голівку, і біль наче згас. Бо мамині руки ласкаві, хороші. То ліки, які ти не купиш за гроші.
Виконується пісня «Мамо, мамо…»
1. Я кажу, що більше я Мамочку кохаю. Мама любить мене й брата – Це я точно знаю. Цілий день мама Оксана Бігає, клопочеться. Ось чого мені матусю Цілувати хочеться. 2. Чарівна моя, розумна, Мамочка рідненька, Світить усмішка твоя, Як сонце ясненьке. Хочу я, щоб була в щасті Всім найкраща моя мама. Мамочка Наташа. 3. Знаю, рідна, що тобі Турбот вистачає, Бо хто має діток стільки, Той і клопіт має. Хай щастить, мамо Альона, Хай тобі здоровиться. Від душі це і сердечно Слово моє мовиться. 4. Ну а моя мама Маша Найкраща у світі! Молода і дуже гарна, Як вишня у цвіті. Як та ластівка вона Вправна і проворна. Очі в неї такі чисті, Як у небі зорі.
Звучить мелодія. Діти дарують мамам власноруч виготовлені подарунки.
Гостям нашим рідним. У це весняне свято Ми хочемо ще й казку Цікаву показати.
Звучить мелодія, виходить Півень.
Півень: Ко-ко-ко, ку-ку-рі-ку, Йдіть до мене, поговоримо в кутку. Хочу я вам щось сказати, Але так, щоб не почула мати. Восьме Березня до нас іде, Всім весну й красу несе. Маму нашу треба привітати. Їй сюрприз від нас приготувати. Перше курчатко: Скільки мучусь я із буквами й словами, Та нашкрябать тепер можу слово «мама». Квітку намалюю збоку я, Хай всміхнеться матінка моя. Друге курчатко: А я мамі тортик смачний приготую, Ось тільки для нього знайду черв’яка. Хай мамі той тортик дуже смакує, Хай скаже: Он доня у мене яка! Півень: А я для коханої знайшов колосок, Він буде для неї миліш від квіток. З кукурудзи намисто, ку-ку-рі-ку, Щоб була найкраща вона в курнику.
Звучить мелодія. Заходить курка.
Курка: Ко-ко-ко-ко-ко-ко-ко, Де це діточки мої, Курочка і півник молоді? Де це півень-чоловік, Щось не видно їх усіх? Де це разом загуляли? Мене з святом не вітали.
Заходять курчата з подарунками.
Курчата: Мамо, зі святом тебе ми вітаєм, Від дитячого серця тобі ми бажаєм: - Щоб пір’їнки твої блищали на сонці, - Щоб зерна господиня принесла в долоньці, - Щоб діток твоїх не покрала ворона, - Щоб ти, наша рідна, була здорова.
Заходить Півень.
Півень: Моя зозуляста, чубарочко мила, Будь завжди здорова, будь завжди красива Прийми подарунки святкові від нас, В березневий чудовий цей час.
Дарують курці подарунки.
Курка: Дякую вам, мої милі, Будемо тепер щасливі, Будем порпатись в землі, Будем святкувати всі!
Звучить пісня
Нехай світанок березневим святом, Як сад чудовий пишно зацвіте, Хай сяє сонцем в серці слово « мати» Таке незгасне, вічне і святе. Усіх жінок вітаємо із святом весняним, Хай буде повен щастя і радості ваш дім. Хай квіти розквітають у серці й на землі, Нехай в очах тепліє у ці весняні дні.
Звучить пісня «Вийди, вийди, сонечко»
