Сценарій до 8 Березня

Здрастуйте! Думаю саме час починати підготовку до свята весни. Пропоную вам невеличкий сценарій до 8 Березня, який містить сценку. Він розрахований на невеличку групу дітей. Можна його використати і як фрагмент вашого свята. Буду рада, якщо ви  ним скористаєтесь.

Звучить мелодія, виходять діти.

Любі мами, гості наші,
Знов весна нас всіх зібрала,
Й по секрету нам сказала,
Що чарівність в ній від мами.
 
І тому вона пригожа,
Що на маму трошки схожа,
Ну, а ми весну стрічаймо
І матусеньку вітаймо!
 
Сипнула зима наостанку
Сніжинки свої крижані.
Раніше приходять світанки,
Зробилися довшими дні.
 
І сонечко дужче пригріло -
Сніжинки розтанули вмить.
Надворі уже потепліло -
І зимонька стала тужить.
 
Прощається з нами, малята,
Відходить в далекі краї.
Тож, будемо весну стрічати -
Чекати у гості її!

Виконується пісня «Пролісок»

1.    Мама, матуся, як пташечка рання.
Сонечко сходить, і мама встає.
І, наче бджілка, з самого світання
Працює рідненька, і лад настає.
 
2.    Вона і сніданок смачненький готує.
І гарні косички доньці заплітає.
Ліжечко стелить, сорочку прасує,
Все переробить, все мама встигає.
 
3.    Вона, як ніхто нас уміє любити
І завжди старається нам догодити.
Вона завжди щедра і лагідна з нами.
І дітям, звичайно, найкраще у мами.
 
4.    Якщо ми хворієм – вона біля нас,
Візьме за голівку, і біль наче згас.
Бо мамині руки ласкаві, хороші.
То ліки, які ти не купиш за гроші.

Виконується пісня «Мамо, мамо…»

1.    Я кажу, що більше я
Мамочку кохаю.
Мама любить мене й брата –
Це я точно знаю.
Цілий день мама Оксана
Бігає, клопочеться.
Ось чого мені матусю
Цілувати хочеться.
 
2.    Чарівна моя, розумна,
Мамочка рідненька,
Світить усмішка твоя,
Як сонце ясненьке.
Хочу я, щоб була в щасті
Всім найкраща моя мама.
Мамочка Наташа.
 
3.    Знаю, рідна, що тобі
Турбот вистачає,
Бо хто має діток стільки,
Той і клопіт має.
Хай щастить, мамо Альона,
Хай тобі здоровиться.
Від душі це і сердечно
Слово моє мовиться.
 
4.    Ну а моя мама Маша
Найкраща у світі!
Молода і дуже гарна,
Як вишня у цвіті.
Як та ластівка вона
Вправна і проворна.
Очі в неї такі чисті,
Як у небі зорі.

Звучить мелодія. Діти дарують мамам власноруч виготовлені подарунки.

Гостям нашим рідним.
У це весняне свято
Ми хочемо ще й казку
Цікаву показати.

Звучить мелодія,  виходить Півень.

Півень:
Ко-ко-ко, ку-ку-рі-ку,
Йдіть до мене, поговоримо в кутку.
Хочу я вам щось сказати,
Але так, щоб не почула мати.
Восьме Березня до нас іде,
Всім весну й красу несе.
Маму нашу треба привітати.
Їй сюрприз від нас приготувати.
 
Перше курчатко:
Скільки мучусь я із буквами й словами,
Та нашкрябать тепер можу слово «мама».
Квітку намалюю збоку я,
Хай всміхнеться матінка моя.
 
Друге курчатко:
А я мамі тортик смачний приготую,
Ось тільки для нього знайду черв’яка.
Хай мамі той тортик дуже смакує,
Хай скаже: Он доня у мене яка!
 
Півень:
А я для коханої знайшов колосок,
Він буде для неї миліш від квіток.
З кукурудзи намисто, ку-ку-рі-ку,
Щоб була найкраща вона в курнику.

Звучить мелодія. Заходить курка.

Курка:
Ко-ко-ко-ко-ко-ко-ко,
Де це діточки мої,
Курочка і півник молоді?
Де це півень-чоловік,
Щось не видно їх усіх?
Де це разом загуляли?
Мене з святом не вітали.

Заходять курчата з подарунками.

Курчата:
Мамо, зі святом тебе ми вітаєм,
Від дитячого серця тобі ми бажаєм:
-        Щоб пір’їнки твої блищали на сонці,
-        Щоб зерна господиня принесла в долоньці,
-        Щоб діток твоїх не покрала ворона,
-        Щоб ти, наша рідна, була здорова.

Заходить Півень.

Півень:
Моя зозуляста, чубарочко мила,
Будь завжди здорова, будь завжди красива
Прийми подарунки святкові від нас,
В березневий чудовий цей час.

Дарують курці подарунки.

Курка:
Дякую вам, мої милі,
Будемо тепер щасливі,
Будем порпатись в землі,
Будем святкувати всі!

Звучить пісня

Нехай світанок березневим святом,
Як сад чудовий пишно зацвіте,
Хай сяє сонцем в серці слово « мати»
Таке незгасне, вічне і святе.
 
Усіх жінок вітаємо із святом весняним,
Хай буде повен щастя і радості ваш дім.
Хай квіти розквітають у серці й на землі,
Нехай в очах тепліє у ці весняні дні.

Звучить пісня «Вийди, вийди, сонечко»